Terénní pracovnice / pracovník (Hradec Králové)

Laxus o. s. vypisuje výběrové řízení na pozici: TERÉNNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE (vhodné i pro absolventy).

Nástup možný: leden/ únor 2015

Pracoviště: Hradec Králové

Náplň práce: Pracovník pro kontaktní práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz Centra terénních programů Královéhradeckého kraje. Součástí práce je každodenní osobní kontakt s uživateli drog v Královéhradeckém kraji, poskytování sociálních služeb, včetně výměnného injekčního programu.

Požadujeme:

  • věk min. 21 let
  • odborné vzdělání: sociální pracovník podle zákona 108/ 2006 Sb. nebo pracovník v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb. (minimálně SŠ se sociálním zaměřením nebo akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách) nebo adiktolog – morální a trestní bezúhonnost (doložená v případě přijetí výpisem z rejstříku trestů)
  • znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)
  • schopnost komunikace a práce s lidmi
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhodou je:

  • další vzdělání v oboru (sociální a zdravotní služby)
  • doložená praxe v oboru
  • praktické dovednosti

Nabízíme:

  • zázemí dobře profilované organizace v oboru
  • know-how profesionální sociální služby
  • stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost kariérního růstu

Každý zájemce zašle:

  • přihlášku do výběrového řízení
  • dotazník uchazeče o zaměstnání
  • strukturovaný životopis

Dotazník a osnova strukturovaného životopisu jsou ke stažení ZDE, příp. k vyžádání na laxus@laxus.cz.

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete výše uvedené dokumenty nejpozději 12. 12. 2014 na email: vartanian@laxus.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na tel. +420 606 691 490 (Eva Mifková) nebo poštou na adrese: Laxus o. s., Říční 1252/3a, 50002, Hradec Králové 2

e-mail: vartanian@laxus.cz
web: http://laxus.cz/index.php?page=archiv-novinek&id=181