Terénní pracovník (HK)

Laxus o. s. vypisuje výběrové řízení na pozici Provozní terénní pracovník/ce – pracovník/ce v sociálních službách.

Nástup možný: 1. 4. 2013
Pracoviště: Hradec Králové – Královéhradecký kraj
Vhodné i pro absolventy

Náplň práce:
Provozní terénní pracovník/ce zajišťuje běžný provoz centra terénních programů ve vybraných lokalitách Královéhradeckého kraje. Součástí práce jsou činnosti vykonávané na ulici za každého počasí, každodenní kontakt s lidmi užívajícími drogy a poskytování služeb, vč. výměnného injekčního programu.

Požadujeme:
– věk minimálně 21 let
– požadované vzdělání: pracovník/ce v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb. (minimálně SŠ se sociálním zaměřením nebo akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách)
– morální a trestní bezúhonnost (doložená v případě přijetí výpisem z rejstříku trestů)
– znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)
– řidičský průkaz typu B
– schopnost komunikace a práce s lidmi
– vyjasněný vztah k drogám

Výhodou je:
– další vzdělání v oborech sociálních, zdravotních služby a příbuzných
– doložená praxe v oboru
– doložené praktické a komunikační dovednosti
– doložené řidičské zkušenosti

Nabízíme:
– 0,8 pracovního úvazku s pracovní dobou převážně v odpoledních hodinách
– zázemí dobře profilované organizace v oboru
– know-how profesionální sociální služby
– stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce
– týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením
– kvalitní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
– možnost kariérního růstu

Každý zájemce zašle níže požadované dokumenty do 25. 03. 2012 na stanicek@laxus.cz
– přihlášku do výběrového řízení
– dotazník uchazeče o zaměstnání
– strukturovaný životopis
(dotazník a osnova strukturovaného životopisu jsou ke stažení na ZDE

Adresa:
Laxus o. s.
B. Smetany 55
28802 Nymburk
Kontaktní osoba: Mgr. Ing. Jiří Staníček
telefon: +420 777 033 601