Terénní soc. pracovník pro SAS (Karlovy Vary, Praha)

SOS dětské vesničky, z.s. hledá 2 kandidáty na pozici: terénní sociální pracovník/pracovnice pro sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi. Jeden kandidát do Karlových Varů, druhý do Prahy.

Náplň práce:

Hlavní náplní práce na obou pozicích je zodpovědnost za chod sociálně aktivizační služby, vedení spisové dokumentace, sociálně-právní poradenství, terénní sociální práce v oblasti Karlovarska, Sokolovska, Chebska a nebo v Praze.

Požadavky:
  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách podmínkou!
  • Minimálně 2 roky praxe v sociálních službách nebo sociálně-právní ochraně dětí
  • Výborná znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Organizační schopnosti a zodpovědnost
  • Pečlivost, vysoké pracovní nasazení
  • Motivace k osobnímu rozvoji v problematice práce s ohroženými dětmi a dalšímu vzdělávání
  • Výhodou je zkušenost z organizace zabývající se náhradní rodinnou péči

Nabízíme:

  • Zajímavou a smysluplnou práci v neziskové organizaci s mezinárodním zázemím
  • Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností
  • Podíl na aktivitách dětských vesniček a rozvoji náhradní rodinné péče v ČR
  • Podporu a profesní rozvoj v zázemí mezinárodní organizace SOS Children´s Villages International
Termín nástupu: Ihned/dohodou
Forma: Hlavní pracovní poměr
Místo pracoviště: Kancelář v SOS dětské vesničce Karlovy Vary – Doubí, Svatošská 279 a druhá pozice na ulici Strakonická 78, Praha – Lahovice.

Výběrové řízení probíhá v Karlových Varech. Součástí výběrového řízení je psychodiagnostické vyšetření v Národní kanceláři SOS dětských vesniček v Praze. Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Terénní sociální pracovník/pracovnice, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce na klara.loblova@sos-vesnicky.cz.

e-mail: klara.loblova@sos-vesnicky.cz