Terénní sociální pracovník (Karlovy Vary)

Sdružení SOS dětských vesniček hledá kandidáty/kandidátky na pozici: TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE pro sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi.

Náplň práce:

Hlavní náplní práce na této pozici je zodpovědnost za chod služby, vedení spisové dokumentace, sociálně-právní poradenství, terénní sociální práce v Karlovarském kraji.

Požadujeme:

  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Minimálně 2 roky praxe v sociálních službách nebo sociálně-právní ochraně dětí
  • Výbornou znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Organizační schopnosti a zodpovědnost
  • Pečlivost, vysoké pracovní nasazení
  • Motivaci k osobnímu rozvoji v problematice práce s ohroženými dětmi a dalšímu vzdělávání
  • Výhodou: Zkušenost v oblasti organizace zabývající se náhradní rodinnou péčí Psychoterapeutický výcvik

Nabízíme:

  • Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností
  • Profesní rozvoj a příjemné pracovní prostředí
  • Podporu a profesní rozvoj v zázemí mezinárodní organizace SOS Children´s Villages International

Termín nástupu: Ihned

Forma: Hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště: Svatošská 279, Karlovy Vary

Více informací u ředitelky programů SOS dětské vesničky v Karlových Varech, p. Dagmar Roučkové (tel. 778 068 537).

Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Terénního sociálního pracovníka/pracovnici pro Sdružení SOS dětských vesniček, zašlete svůj strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce na tereza.cechova@sos-vesnicky.cz.

e-mail: tereza.cechova@sos-vesnicky.cz
web: http://www.sos-vesnicky.cz/o-sdruzeni/pracovni-prilezitosti/hledame-terenniho-socialniho-pracovnika-karlovy-vary/