Vedoucí centra ve Sdružení Podané ruce, o.s.

Sdružení Podané ruce, o.s. vypisuje výběrové řízení na pozici „Vedoucí centra“ pro Program práce s klienty v konfliktu se zákonem

Požadavky:
   VŠ (humanitního či sociálního zaměření)
    Trestní bezúhonnost
    Praxe: minimálně 2 roky v oblasti léčby návykových poruch nebo v obdobném typu služeb – poradenských, terapeutických
   Věk: minimálně 25 let
   Výborné komunikační schopnosti a schopnost spolupráce
   Zkušenosti s vedením lidí výhodou
   Kladný vztah k dané cílové skupině
   ŘP skupiny B – výhodou

Náplň práce:
   Vedení programu – administrace, správa rozpočtu, psaní projektů, komunikace s úřady atd.
   Sociální a poradenská  práce s klienty, kteří se dostali do konfliktu se zákonem, nachází se ve výkonu trestu nebo byli z výkonu trestu propuštění.

Nabízíme:
   Možnost seberealizace
   Možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání
   Zázemí zavedené neziskové organizace
   Metodické vedení

Nástup: únor 2013
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 10.1.2013 na mail: vezeni.ol@podaneruce.cz

Jméno organizace:    Sdružení Podané ruce, o.s.
Program práce s klienty v konfliktu se zákonem
Sokolská 48
772 00 Olomouc
Kontaktní osoba:    Irena Sedláčková
Telefon:    777 916 279
E-mail:    vezeni.ol@podaneruce.cz
WWW:    www.podaneruce.cz