Vedoucí odboru sociálních věcí (Pardubice)

Statutární město Pardubice, magistrát města hledá zaměstnance na pozici: vedoucí/ho odboru sociálních věcí.

Náplň práce:

  • komplexní zajišťování výkonu agendy sociálních věcí, tvorba koncepčních materiálů pro sociální práci na území města Pardubice a v oblasti sociálních a souvisejících služeb,
  • manažerské vedení odboru sociálních věcí.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v souladu se zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • komplexní znalost problematiky v oblastech sociálních služeb, sociální prevence a sociálně právní ochrany dětí
  • komplexní znalost problematiky příspěvkových organizací v oblasti sociálních služeb vč. ekonomické agendy s tím související
  • velmi dobré řídící a komunikační schopnosti
  • komplexní orientace v zákonných normách v oboru a schopnost jejich aplikace v praxi
  • zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců výhodou
  • časová flexibilita
  • trestní bezúhonnost

Podrobnější informace o výběrovém řízení a náležitosti přihlášky do VŘ naleznete na internetové stránce www.pardubice.eu, odkaz úřad, volná místa.

e-mail: ivana.matickova@mmp.cz
web: http://www.pardubice.eu/