Vedoucí poradny (Brno)

Organizace Liga Vozíčkářů hledá Vedoucího Poradny pro život s postižením – úvazek 1,0.

Kvalifikace:

VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika (kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)

Požadavky:

praxe v sociálních službách minimálně 2 roky
praxe ve vedoucí pozici výhodou
řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič
aktivní přístup a organizační schopnosti
schopnost samostatné a týmové práce
vyzrálá osobnost s vyspělými morálními zásadami
trestní bezúhonnost
výborná legislativní gramotnost
znalost zákona o sociálních službách, standardů kvality, zákoníku práce
výborný písemný a slovní projev (komunikace s klienty, úřady a dalšími institucemi)
vysoká míra frustrační tolerance, trpělivost
prezentační dovednosti (vedení besed pro klienty rehabilitačních ústavů)
velmi dobrá znalost práce na PC (balíček Office, práce s informačního zdroji)
zkušenost s psaním grantových projektů a dotačních žádostí výhodou,
dovednost koordinovat více projektů/aktivit

Náplň práce:

zodpovídá za vedení a provoz služby odborné sociální poradenství
zodpovídá za vedení a provoz půjčovny kompenzačních pomůcek
zodpovídá za vedení projektu Informacemi k soběstačnosti (publikace Nápadník, Informační portál)
základní orientace ve finanční oblasti projektů
spolupráce na vyúčtování a žádostech o dotace,
vyhledává a metodicky zpracovává nové aktivity a možnosti,
podílí se na propagaci služby na veřejnosti,
organizuje a vede porady s pracovníky týmu, hodnotí pracovníky týmu

Nabízíme:

práci v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí,
přátelský pracovní kolektiv,
částečně flexibilní pracovní dobu,
další profesní vzdělávání.
mzdu od 17 000,-Kč dle zkušeností a dovedností

Nástup: březen 2015, případně dohodou

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis do 28.2.2015 (včetně). Vybraní uchazeči budou pozváni na první kolo výběrového řízení, které se bude konat v týdnu od 2.3. – 6.3.2015.

web: http://www.ligavozic.cz/