Vedoucí sociální pracovník služby (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové , Dům Matky Terezy, středisko sociálních služeb pro lidi bez domova, vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí sociální pracovník služby Sociální rehabilitace

Hledáme spolupracovníka:

  • který se nebojí změn, je mu vlastní inovativní myšlení a přijme výzvu nastartovat službu po novu;
  • kterému nechybí rozhodnost a schopnost samostatného fungování;
  • se zájmem o problematiku sociálního bydlení;
  • který má zkušenost se zpracovávání metodických materiálů.

Zkušenost ve vedení služby a malého týmu lidí výhodou.

Dále požadujeme:

  • vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ) a znalost zákona 108/2006 Sb.;
  • trestní bezúhonnost;
  • praxe v sociálních službách alespoň 4 roky;
  • ztotožnění se s hodnotami charity a s její činností;
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, dobrou znalost práce na PC, eQuip výhodou.

Pracovní náplň:

přímá práce s uživateli dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a dále:

  • metodické vedení služby a celého týmu, tvorba metodických postupů, kontrolní činnost
  • odpovědnost za hodnocení a vzdělávání týmu pracovníků (návrhy odměn, hodnocení práce a spolupráce, plánování a realizace dalšího vzdělávání)
  • vyřizování stížností klientů
  • řešení mimořádných situací ve spolupráci s vedením DMT
  • vedení pracovní porady
  • hodnocení kvality a způsobu poskytování služby, plánování cílů služby, výkaznictví
  • spolupráce na prezentaci služby

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • základní mzdu ve výši 28 000,-
  • zázemí stabilní neziskové organizace, práci se smysluplným obsahem, čtvrtletní odměny, možnost dalšího odborného vzdělávání, pět týdnů dovolené, stravenkový paušál

V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou do 18.4.2021 na adresu: prihlaska3@charitahk.cz následující dokumenty:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference

O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni

Nástup možný dle dohody

Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové

Více informací na www.charitahk.cz nebo na tel. č.: 495 218 934, 777 721 620, 774 516 098