Vedoucí/sociální pracovník (Valašské Meziříčí)

Diakonie ČCE ve Valašském Meziříčí hledá vhodné kandidáty/kandidátky na obsazení pozice vedoucí/sociální pracovník chráněného bydlení Johannes.

Náplň práce:
  • Práce spočívá v řízení pobytové sociální služby chráněné bydlení (dle § 51 Zákona o sociálních službách) a v přímé, sociální práci s uživateli služby (vč. poskytování základního soc. poradenství zájemcům o službu)
  • Chráněné bydlení Johannes je určeno pro dospělé osoby s mentálním či kombinovaným postižením

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavků zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách
  • zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům
  • znalost legislativy a činností sociálního pracovníka, zejména individuálního plánování
  • optimistický přístup k životu
  • zodpovědný, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost soustavně motivovat sebe i kolegy • schopnost sebereflexe a ochota se rozvíjet
  • práce na PC, ŘP sk. B

Výhodou:

  • zkušenost s cílovou skupinou (osoby s mentálním postižením)
  • zkušenost s řízením malého kolektivu ev. s řízením pobytové sociální služby
  • praxe v sociálních službách

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
  • nástupní mzda 19 600 Kč, po zapracování až 22 000 + osobní příplatek
  • stravenky, týden dovolené navíc, teambuildingy

Výběrové řízení:

  • 1. kolo: zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem mailem, uzávěrka 25. 6. 2018 do 12 hodin (předmět: VŘ VED CHB+příjmení)
  • 2. kolo: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční 27. 6. 2018
  • Předpokládaný nástup: 1. 8. 2018 nebo dle dohody

Kontakt Ing. Bc. Karla Daňová, Diakonie ČCE – středisko ve Valašském Meziříčí, Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, danova@diakonievm.cz.

e-mail: danova@diakonievm.cz
web: http://www.diakonievm.cz/res/archive/006/000777.pdf?seek=1526996798