Vedoucí sociální pracovník (Valašské Meziříčí)

Diakonie ČCE středisko ve Valašském Meziříčí hledá vedoucího/sociálního pracovníka Denního stacionáře Dobromysl.

Náplň práce:
  • Práce spočívá v řízení sociální služby denní stacionář (dle § 46 Zákona o sociálních službách) a v přímé, sociální práci s uživateli služby (vč. poskytování základního soc. poradenství zájemcům o službu).
  • Denní stacionář Dobromysl je určen pro osoby se sníženou soběstačností včetně osob s poruchami paměti a orientace a to ve věku od 60 let.

Požaduje:

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavků zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách nebo VOŠ, VŠ humanitního směru
  • zájem o práci s cílovou skupinou
  • empatický přístup ke klientům
  • znalost legislativy a činností sociálního pracovníka, zejména individuálního plánování
  • optimistický přístup k životu, schopnost předávat dobrou náladu a radost
  • zodpovědný, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost soustavně motivovat sebe i kolegy
  • schopnost sebereflexe a stálého rozvoje
  • práce na PC, ŘP sk. B

Výhodou:

  • zkušenost s cílovou skupinou (senioři, osoby s poruchami paměti a orientace)
  • zkušenost s řízením malého kolektivu praxe v sociálních službách
  • zájmy využitelné při práci s cílovou skupinou (hra na hudební nástroj, zpěv, kreativní výtvarné činnosti, tanec, divadlo, fotografování apod.)

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
  • nástupní mzda 19 600 Kč, po zapracování až 23 000 stravenky, týden dovolené navíc

Výběrové řízení:

  • 1. kolo: zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem mailem
  • uzávěrka 15. 1. 2018 do 12 hodin (předmět: VŘ VED DS+příjmení)
  • 2. kolo: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční 19. 1. 2018
  • předpokládaný nástup: 1. 2. 2018 nebo dle dohody

Kontakt: Ing. Bc. Karla Daňová, Diakonie ČCE – středisko ve Valašském Meziříčí, Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, danova@diakonievm.cz.

e-mail: danova@diakonievm.cz
web: http://www.diakonievm.cz/aktualne/volna-mista/