Vedoucí sociální služby (Praha)

Klub nemocných cystickou fibrózou hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici vedoucí sociální služby.

Požadujeme:

  • Požadované vzdělání: VŠ/VOŠ podle zákona §110 zákona č. 108/2006 Sb • Dobrá orientace v zákoně č. 108/2006.
  • Znalost standardů kvality poskytovaných sociálních služeb a zavádění do praxe.
  • Praxe v sociálních službách min 3 roky ve vedoucí pozici.
  • Motivace k práci s cílovou skupinou.
  • Orientace v právních předpisech a schopnost jejich aplikace do praxe (správní řád, zákon o zdravotnických službách aj.)
  • Alespoň započatý výcvik v krizové intervenci, tel. krizové intervenci.
  • Uživatelská znalost práce s PC.
  • Schopnost týmové práce.
  • Emoční stabilitu, zralost, odolnost vůči stresu.
  • Smysl pro odpovědnost, samostatnost.
  • Výborné komunikační dovednosti.
  • Tvořivost, nápaditost.

Náplň práce:

  • základní a odborné sociální poradenství (speciální poradenství o CF, sociálně-právní, státní sociální podpora aj.)
  • krizová intervence – osobní i telefonické konzultace.
  • hájení oprávněných zájmů klientů.
  • odlehčovací víkendový pobyt pro rodiče nemocných.
  • zavádění SQSS do praxe.
  • tvorba metodik a manuálů.
  • tvorba edukačních materiálů.

Nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci.
  • Uplatnění myšlenkového potenciálu.
  • Tvůrčí práci, spolupodílení se na rozvoji služby.
  • Možnost osobního rozvoje.
  • Další vzdělávání, supervize – případová.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Pět týdnů dovolené.

Nástup: ihned

Úvazek: 1, na dobu neurčitou

Organizace si vyhrazuje právo odpovědět pouze vybraným uchazečům.

e-mail: mockova@cfklub.cz
web: www.cfklub.cz