Vedoucí sociálních služeb (Praha)

Občanské sdružení ESET-HELP hledá vhodné uchazeče na obsazení pracovní pozice Vedoucí sociálních služeb s výkonem práce v Praze.

Požadujeme

  • vzdělání v oboru sociální práce
  • 5 let praxe v komunitních službách pro duševně nemocné
  • znalost zákona o sociálních službách
  • manažerské schopnosti pro vedení týmu s smysl pro týmovou práci
  • počítačové dovednosti
  • Word, Excel, Power Point, práce s databázemi
  • komunikační a reprezentační schopnosti
  • znalost angličtiny
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • pozice vedoucí rehabilitace (psychiatrické)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci v inspirativním prostředí v dobrém pracovním týmu
  • supervizi a další vzdělávání
  • jedná se o zástup za MD

Náplň práce

  • vedení vedoucích jednotlivých služeb po odborné stránce
  • sestavení individuálních vzdělávacích plánů pracovníků v přímé péči
  • tvorba metodik
  • výběr a zaškolování pracovníků v přímé péči
  • vedení odborných stáží, exkurzí
  • podílení se na přípravě projektů a jejich vyhodnocení

Společnost ESET – HELP, občanské sdružení

e-mail: podhajska@esethelp.cz
web: http://www.esethelp.cz/