Vedoucí sociálních služeb (Praha/Brno)

Ruka pro život o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici Vedoucí sociálních služeb s předpokládaným nástupem Září/Říjen 2018.

Organizace byla založena v roce 2006. Od roku 2008 je poskytovatelem sociálních služeb dle zákona č. 108/2016 Sb., v současnosti provozuje denní stacionáře v Praze, Brně a Litomyšli. V Brně dále domov pro osoby se zdravotním postižením. Cílovou skupinou služeb jsou lidé s mentálním a kombinovaných postižením, včetně osob s poruchami autistického spektra od 13 let. V Litomyšli také senioři.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb a plnění všech požadavků ze zákona o sociálních službách
  • aktualizace standardů kvality v organizaci
  • metodické vedení a školení pracovníků sociálního úseku
  • vykonávání funkce přímého nadřízeného vedoucích jednotlivých služeb
  • účast na poradách vedení organizace
  • pravidelné návštěvy poskytovaných služeb, nárazově účast na jednání s úřady apod. (orientační rozsah služebních cest mimo Prahu nebo Brno – 1x týdně)
  • kontrola vykazování poskytnutých služeb
  • spolupráce při jednání se zájemci o službu, case managementu
  • spolupráce při náboru nových pracovníků přímé péče
  • spolupráce na grantovém řízení a souhrnném
  • vykazování poskytnutých služeb dle požadavků MPSV, krajů, obcí apod.
  • spolupráce při propagaci organizace
  • spolupráce při strategickém plánování v organizaci, hodnocení
  • naplňování cílů apod.

POŽADUJEME:

  • vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., na pozici sociální pracovník (požadujeme vysokoškolské vzdělání, minimálně VOŠ se sociálním zaměřením)
  • praxi v oblasti sociálních služeb minimálně tři roky
  • výhodou zkušenosti s cílovými skupinami poskytovaných služeb
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • bezúhonnost, právní způsobilost, spolehlivost, samostatnost, schopnost přijmout zodpovědnost, výbornou znalost práce na PC (Microsoft Word, Microsoft Excel, Google Chrome)
  • český jazyk (zejména psaný) na výborné úrovni
  • výbornou znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb
  • kultivované a příjemné vystupování
  • časovou flexibilitu, ochotu jezdit na služební cesty
  • výhodou zkušenost s prací s aplikací eQuip

NABÍZÍME:

  • plný úvazek, zástup za mateřskou dovolenou
  • flexibilní pracovní dobu v rozmezí 7:00 – 17:00 hodin
  • kancelář tři minuty pěšky od metra Ládví v Praze nebo kancelář v Brně – Králově Poli (kousek od Semilassa)
  • zaškolení pracovníkem na stejné pracovní pozici
  • zajímavou a pestrou práci
  • možnost realizovat vlastní nápady péči o osobní a odborný růst
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick-day
  • služební telefon a notebook, příspěvek na oběd

PODMÍNKY PRO ZAŘAZENÍ DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:

  • splnění všech požadavků uvedených v inzerátu
  • zaslání strukturovaného životopisu
  • zaslání motivačního dopisu v rozsahu min. 1 A4 (proč chcete pracovat na této pozici, jaké zkušenosti, znalosti a osobnostní kvality můžete organizaci nabídnout apod.)

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni na osobní pohovory, které proběhnou v Denním stacionáři Rajmonova 1199/4 v Praze. Součástí prvního kola výběrového řízení bude vypracování krátkého projektu. Součástí pohovoru bude krátký test.

e-mail: vyberove.rizeni@rukaprozivot.cz
web: https://www.jobs.cz/rpd/1305991813/?rps=233