Vedoucí týmu v programu Práce,vzdělávání,integrace (Brno)

Liga vozíčkářů hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vedoucí týmu v programu Práce, vzdělávání, integrace.

Kvalifikace:
VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika (kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)

Požadavky:
praxe ve vedoucí pozici – vedení týmu 2 roky
řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič
dovednost řídit pracovní tým
aktivní přístup
schopnost samostatné a týmové práce
vyzrálá osobnost s vyspělými morálními zásadami
bezúhonnost
základní orientace v pracovně právních předpisech, ekonomice a účetnictví,
znalost zákona o zaměstnanosti,
znalost zákona o sociálních službách,
organizační schopnosti,
dobrý písemný a slovní projev,
velmi dobrá práce na PC,
zkušenost s psaním grantových projektů a dotačních žádostí výhodou,
orientace v problematice ESF (OP LZZ) výhodou,

Náplň práce:
zodpovídá za provozní a finanční oblast,
vyhledává a metodicky zpracovává nové aktivity a možnosti,
podílí se na propagaci programu na veřejnosti,
vytváří metodické pokyny pro pracovníky týmu,
organizuje a vede porady s pracovníky týmu,
pravidelně hodnotí pracovníky týmu,
zajišťuje provázanost a efektivitu provozu celého týmu.

Nabízíme:
práci v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí,
přátelský pracovní kolektiv,
flexibilní pracovní dobu,
další profesní vzdělávání.

Nástup: duben 2014, případně dohodou

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis do 31.12.2013 do 10.00 hod. Výběrové řízení bude probíhat v první polovině ledna 2014.

Kontakt:
Liga vozíčkářů
Bzenecká 4226/23, 62800 Brno – Židenice, Česká republika

e-mail: info@ligavozic.cz
web: http://www.ligavozic.cz/