Zástupce ředitele (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozici zástupce ředitele pro služby, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu od 1. 11. 2017 nebo dle dohody.

Požadujeme:
  • zkušenosti s řízením týmu v sociální oblasti (výhodou zkušenost i ve zdravotní oblasti)
  • zkušenost s vedením podpůrného rozhovoru a s plánováním odborného růstu
  • znalost řízení kvality v sociální oblasti
  • ztotožnění se s hodnotami charity (Etický kodex Charity ČR) a s její činností, znalost charitního prostředí výhodou
  • samostatnost v plánování i práci, spolehlivost, systematičnost, nadhled
  • komunikační dovednosti (schopnost dorozumět se s druhými, pracovat se zpětnou vazbou, sebereflexe, rozhodnost, schopnost vyjednávat, argumentovat)
  • vzdělání: VŠ, VOŠ, SŠ
  • aktivní řidič, znalost alespoň jednoho cizího jazyka

Náplň práce:

  • vede osm vedoucích služeb, metodika sociálních služeb a výhledově i metodika zdravotních služeb
  • je součástí nejužšího vedení organizace (s ředitelem a ekonomem)
  • podporuje vedoucí služeb v oblasti podoby a činnosti služby a v oblasti profesního růstu
  • stanovuje a vyhodnocuje cíle služeb, schvaluje úpravy procesů v jednotlivých službách

Nabízíme:

  • příležitost podílet se na utváření a zajištění smysluplných a potřebných služeb charity
  • zázemí stabilní neziskové organizace, přátelský tým
  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s výhledem pokračování v případě oboustranné spokojenosti
  • 5 týdnů dovolené, stravenky

V případě Vašeho zájmu, zašlete elektronickou poštou do 24. 9. 2017 na adresu: prihlaska1@charitahk.cz následující dokumenty:

  • strukturovaný životopis obsahující údaje o Vašich profesních předpokladech, Vaši fotografii a kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
  • motivační dopis
  • krátkou úvahu na téma „Čím bych chtěl být vedoucím služeb přínosem?“ (max. 1 strana A4)
  • prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování

Bližší informace na www.charitahk.cz. Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové.

e-mail: prihlaska1@charitahk.cz
web: http://www.charitahk.cz