Asistent/ka programového oddělení (Praha)

SOS dětské vesničky, z.s. hledají kandidáty/ky na pozici asistent/ka programového oddělení. Hlavní pracovní náplní této pozice je administrativní podpora Programového oddělení organizace se zaměřením na sociální služby a projekty související s veřejnými granty a dotacemi.

Náplň práce podrobněji:
  • Administrativní práce pro Programové oddělení
  • Výpomoc s veškerými kancelářskými činnostmi
  • Překlady z/do AJ
  • Spolupráce na získávání dotací z vhodných národních nebo evropských dotačních programů
  • Spolupráce na zpracovávání žádostí, včetně technické a projektové dokumentace
  • Spolupráce s odbornými specialisty jednotlivých oddělení organizace

Požadavky:

  • Min. VOŠ nebo řádně ukončené bakalářské studium, obor sociální práce
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Motivace pro práci v neziskové organizaci pomáhající dětem
  • Zájem o problematiku grantů a dotací

Výhodou:

  • Orientace v oblasti sociálních služeb
  • Zkušenost s přípravou projektové dokumentace

Nabízíme:

  • Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní neziskové organizaci
  • Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském týmu v centru Prahy
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Podíl na aktivitách SOS dětských vesniček
Datum nástupu: Ihned
Místo pracoviště: Revoluční 17, Praha 1

Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Asistent/ka Programového oddělení pro SOS dětské vesničky, z.s., zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a stručný motivační dopis na adresu: klara.loblova@sos-vesnicky.cz.

e-mail: klara.loblova@sos-vesnicky.cz
web: http://www.sos-vesnicky.cz/o-sdruzeni/pracovni-prilezitosti/hledame-asistenta-programoveho-oddeleni/