Metodik programového oddělení (Praha)

SOS dětské vesničky hledají kandidáty/ky na pozici: metodik programového oddělení.

Pracovní náplň:

Metodik programového oddělení je zodpovědný za vedení a monitorování standardů kvality v oblasti sociálně právní ochrany dětí dle zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně právní ochraně dětí. Sociální poradenství, administrativní činnost.

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání humanitního směru
  • Výborná znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí a zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Minimálně 2 roky praxe v sociální oblasti
  • Komunikační znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou!
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Organizační schopnosti a zodpovědnost
  • Pečlivost, vysoké pracovní nasazení
  • Zkušenost v oblasti organizace zabývající se náhradní rodinnou péči výhodou
  • Motivace k osobnímu rozvoji a vzdělávání

Nabízíme:

  • Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Podíl na aktivitách dětských vesniček
  • Podporu a profesní rozvoj v zázemí mezinárodní organizace SOS Kinderdorf International

Termín nástupu: Ihned/ březen 2016

Forma: Hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště: Praha 1, Revoluční 17

Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Metodik programového oddělení, zašlete strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v českém a anglickém jazyce na tereza.cechova@sos-vesnicky.cz. Součástí výběrového řízení je psychodiagnostické vyšetření.