Diakonie BETLÉM – Vedoucí chráněných bydlení, (Brumovice)

Správní rada Diakonie ČCE – střediska BETLÉM vyhlašuje výběrové řízení na místo Vedoucí Chráněného bydlení Mirandie a Chráněného bydlení Arkénie.

Místo výkonu práce:

  • Chráněné bydlení Mirandie, Brumovice č.p. 438, 691 11 Brumovice (okr. Břeclav)
  • Chráněné bydlení Arkénie, Brumovice č.p. 396, 691 11 Brumovice (okr. Břeclav)

Předpokládaný nástup: 1. září 2022, popř. dle dohody. Zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou s možností dalšího kariérního uplatnění.

Náplň práce na pozici vedoucí-ho Chráněných bydlení Mirandie a Arkénie:

  • Vedení dvou sociálních služeb – chráněných bydlení (CHB Mirandie – 6+6 klientů ve dvou domácnostech, CHB Arkénie – 6 klientů v jedné domácnosti)
  • Vedení týmu pracovníků, plánování směn, zajišťování dalšího vzdělávání
  • Organizování běžného provozu chráněných bydlení, komunikace s opatrovníky klientů
  • Odpovědnost za plnění standardů kvality sociálních služeb
  • Odpovědnost za svěřený majetek a plnění rozpočtu
  • Kontakt s externími odborníky a konzultanty

Požadavky na uchazeče:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou – vítáno je vzdělání splňující kvalifikační požadavky na pozici sociálního pracovníka (tj. minimálně VOŠ sociálního zaměření) nebo vysokoškolské vzdělání v humanitních oborech
  • Manažerské dovednosti, zkušenost s vedením lidí a pracovního kolektivu
  • Předchozí praxe v sociálních službách výhodou
  • Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
  • Aktivní řidič-řidička (ŘP skupiny “B“)
  • Zkušenost s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením, popř. s PAS zásadní výhodou
  • Ochota absolvovat úvodní praxi v přímé péči
  • Čistý trestní rejstřík

Další předpoklady uchazečů:

  • Osobnostní zralost, psychická stabilita
  • Organizační a praktické schopnosti
  • Komunikativnost a flexibilita, schopnost týmové spolupráce
  • Vysoká pracovní výkonnost a ochota učit se novým věcem
  • Ochota řídit se hodnotami Diakonie ČCE a akceptovat obecné křesťanské hodnoty

Přihlášku do výběrového řízení včetně všech požadovaných příloh je třeba odeslat nejpozději do 31.7.2022, a to výhradně elektronicky (tj. formou emailu s přílohami ve formátu PDF nebo Word) na e-mailovou adresu ředitele střediska: reditel@betlem.org

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis (proč se ucházím právě o toto místo).
  • Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (sken)
  • Kopie dokladů o dalším vzdělání a absolvovaných kurzech
  • Uvedení kontaktů, na kterých je možné vyžádat si reference o předchozí praxi

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.