Ergoterapeut/ka pro lidi s postižením (Praha)

Asistence o.s. – Centrum Pracovní Rehabilitace hledá spolupracovníka. Přijmeme ergoterapeuta/ku pro práci s lidmi s tělesným a kombinovaným postižením. Jedná se o přímou práci s klienty ve službě sociální rehabilitace (kompenzační pomůcky, úprava prostředí, soběstačnost a samostatnost, sociální dovednosti, nácviky pracovních činností s použitím asistivní technologie, administrativní práce).

Požadujeme:
– Vzdělání v oboru ergoterapie
– Schopnost týmové spolupráce
– Komunikační dovednosti
– Samostatnost, tvořivost, flexibilitu
– Ochotu dojíždět za klienty do domácího prostředí
– Ochotu učit se nové věci a vzdělávat se

AJ výhodou a praxe výhodou

Nabízíme:
– práce na 0,7 úvazku
– nástupní plat od 12 600 Kč (při úvazku 0,7)
– smlouva na dobu určitou – 12 měsíců od nástupu – s předpokladem prodloužení
– práci v příjemném kolektivu
– možnost profesního rozvoje
– práci v sociální oblasti
– zajímavou a různorodou pracovní náplň
– supervizi a metodické vedení

CV a stručný motivační dopis zasílejte do 15.8.2013 na veronika.hejzlarova@asistence.org