Koordinátor/ka služby (Praha)

KOORDINÁTOR SLUŽBY CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ SPOLEČNOSTI DUHA, z. ú.

Plný úvazek

Pracovní náplň:

  • zodpovídá za organizační a provozní zajištění služby na chráněných bytech
  • zodpovídá za personální zajištění služby svých týmů
  • vede a organizuje porady asistentů svých týmů
  • zodpovídá za měsíční vyúčtování přidělených bytů
  • v rozsahu 3 měsíců vykonává službu na všech přidělených bytech

Požadujeme:

  • VŠ, VOŠ vzdělání sociálního zaměření, dle Zákona č. 108/2006 Sb.
  • minimálně 2 roky praxe s vedením týmu pracovníků
  • praxi s cílovou skupinou výhodou
  • znalost platné právní legislativy (zákon o soc. službách a standardy kvality s. sl.)
  • výborné organizační schopnosti pro vedení asistentů, plánování služby
  • komunikační dovednosti při vedení rozhovorů s pracovníky, ale i klienty s mentálním znevýhodněním
  • trestní bezúhonnost
  • odolnost vůči stresu a zátěži
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • 6 týdnů dovolené
  • stravenky
  • dobré platové ohodnocení
  • další vzdělávání
  • zaškolení v pracovní pozici
  • možnost získání pracovního poměru na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Praha

Nástup: dle dohody

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis. Vybrané zájemce budeme zvát do výběrového řízení. Těšíme se na setkání s Vámi.

Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Hanzíková vedoucí Chráněného bydlení, Společnost DUHA, z. ú.

e-mail: hanzikova@spolecnostduha.cz