Lektor/ka programů pro rizikové třídní kolektivy (HK)

Občanské sdružení PROSTOR PRO nabízí pozici Lektora/ky programů pro rizikové třídní kolektivy.

Pracovní poměr: DPP

Požadavky na pozici lektora:

-VŠ vzdělání se zaměřením na speciální, sociální pedagogiku (etopedii), psychologii, sociální patologii a prevenci
-znalost problematiky prevence rizikového chování
-schopnosti a dovednosti pracovat s rizikovým třídním kolektivem a pedagogy
-dobré komunikační dovednosti, aktivní přístup, samostatnost, kreativita
-flexibilní časové možnosti
-způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, věk min. 23 let
-výhodou řidičský průkaz skupiny B
-praxe v práci s dětskými, mládežnickými skupinami nutností

Náplň práce:

-ve spolupráci s kolegy realizace programů pro rizikové třídní kolektivy (řešení vzniklých problémů v oblasti vztahů, šikany, nerespektování sociálních, školních norem, projevů rizikového chování) v ZŠ, SŠ, OU a školských zařízeních v Královéhradeckém kraji
-administrativa spojená s přípravou, realizací a vyhodnocením preventivních programů
-práce s pedagogy jako součástí třídních kolektivů, komunikace s návaznými institucemi
-účast na poradách, supervizích, dalších pracovních setkáních, vzdělávání

Nabízíme:

-zaškolení na pozici lektora
-zajímavou a smysluplnou práci v příjemném mladém kolektivu na DPP
-pružnou pracovní dobu (realizace v dopoledních hodinách)
-příjemné pracovní prostředí
-kreativní zaměstnání
-práci v profesionálním týmu

Profesní životopis + motivační dopis zašlete emailem nejdéle do 28. 2. 2013.

Kontaktní osoba:
Petra Popelková
Preventivní programy SPIRÁLA
PROSTOR PRO, Čajkovského 1861, 500 09 Hradec Králové 9
tel.: 734 141 912
e-mail: popelkova@prostorpro.cz

web: http://www.prostorpro.cz/