Lektor programů Centra prevence (Žďár nad Sázavou)

Do našeho sehraného týmu hledáme akčního a komunikativního kolegu, kterého baví práce s dětmi.  Jeho náplní práce bude vedení programů Centra prevence na základních a středních školách.

Náplň práce:

příprava a realizace programů školské primární prevence rizikového chování na základních a středních školách a ve školských zařízeních na území okresu Žďár nad Sázavou, související administrativní činnost

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Nástup: srpen 2023, popřípadě dle domluvy

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na 1,0 úvazku
  • zajímavou a kreativní práci
  • zaučení a odborné vedení
  • další vzdělávání a supervizi
  • přátelský pracovní tým
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní organizace

Požadujeme:

  •  vzdělání minimálně VOŠ, případně zahájené VŠ (vhodné pro studenty či absolventy VŠ)
  • přehled v oblasti prevence rizikového chování
  • schopnost pracovat s kolektivem dětí mladšího školního věku a mladých dospívajících
  • výborné komunikační schopnosti
  • kreativní přístup k práci
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz B

Kontakt:

  • v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis do 5. 6. 2023 na e-mail: david.filip@zdar.charita.cz
  • bližší informace vám poskytne David Filip, mob.: 777 755 658

Volná místa (charita.cz)