Odborný asistent/odborná asistentka (Vráž u Berouna)

Klubíčko Beroun, o.p.s. hledá vhodné kandidáty na obsazení pracovní pozice odborný asistent/odborná asistentka.

Požadujeme:

  • kvalifikace pro práci v sociálních službách dle zákona č.108/2006 Sb. na pozici pracovník v sociálních službách,
  • odpovědnost, vztah ke klientům a citlivost k jejich potřebám, empatie
  • kreativita v aktivizačních činnostech,
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • odolnost vůči psychické zátěži a stresu, fyzická zdatnost
  • uživatelská znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou praxe v péči o lidi s mentálním postižením
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • uspokojování psychosociálních potřeb klientů
  • podpora a péče o děti i dospělé se středně těžkým až těžkým stupněm mentálního a kombinovaného postižení
  • pomoc při zvládání běžných úkonů péče o osobu klientů (osobní hygiena, oblékaní, stravování)
  • nácvik jednoduchých denních činností a podpora soběstačnosti klientů
  • zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím
  • výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti
  • pracovní trénink klientů
  • příprava a vedení činností klientů
  • vedení dokumentace a individuální plánování

Nabízíme:

  • částečný pracovní úvazek (0,75 HPP) s možností rozšíření na úvazek plný
  • nestereotypní práci ve třísměnném provozu (ranní, odpolední a noční služby)
  • supervizi a možnost dalšího vzdělávání
  • možnost podílet se na rozvoji naší společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • mzdu cca 15.000 Kč/ měsíčně + příplatky dle Zákoníku práce
  • nástup ihned nebo dohodou
  • místo výkonu práce Penzion Klubíčko, Květnová 109, 267 11 Vráž u Berouna

Průběh konkurzního řízení: Uchazeči budou pozváni ke konkurznímu řízení na základě posouzení zaslaného životopisu a motivačního dopisu. Příjem požadovaných dokumentů na emailové adrese: info@klubicko-ops.cz do 20 3. 2014.

Případné dotazy můžete konzultovat s paní Alenou Peckovou mobil: 722 955 596.

e-mail: info@klubicko-ops.cz
web: http://www.klubicko-ops.cz/