Odborný pracovník pro práci s dětmi Domova pro matky s dětmi (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Odborný pracovník pro práci s dětmi Domova pro matky s dětmi.

Požadujeme:

  • VŠ v oborech s humanitním zaměřením, znalost zákona 108/2006 Sb., o soc. službách.
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, zodpovědnost, týmovost, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • ochotu ztotožnit se s hodnotami Oblastní charity Hradec Králové a posláním pracoviště
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič – výhodou
  • dobrou znalost práce na PC – výhodou
  • manažerské a organizační dovednosti

 Pracovní náplň:

  • přímá práce s dětmi ve věku od 6 do 18 let spočívající ve volnočasových aktivitách, edukaci, doučování, zejména v odpoledních hodinách,
  • realizace skupinových společenských aktivit (př. besídky)
  • plánování a tvorba koncepce aktivit s dětmi
  • vedení dokumentace

 Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • podporu přátelského týmu
  • smysluplnou práci
  • další odborného vzdělávání
  • týden dovolené navíc; stravenkový paušál

V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou nejpozději do 12. 9. 2021 na adresu: prihlaska1@charitahk.cz  následující dokumenty:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis (včetně kontaktů na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení)
  • prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen „GDPR“) o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování.“

K dalšímu jednání Vás budeme kontaktovat,

předpokládaný termín výběrového řízení (osobního pohovoru) 16. 9. 2021

Předpokládaný termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové

Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel. č.: 495 221 810, 777 737 610, 774 516 098