PR koordinátor/ka pro Forum 2000 (Praha)

Nadace Forum 2000 vyhlašuje výběrové řízení na pozici „PR koordinátor/ka“.

Náplň práce:
Zajištění kompletního PR k akcím Nadace Forum 2000
Příprava textů o projektech nadace v češtině i angličtině
Příprava a zajištění produkce propagačních a informačních materiálů spjatých s nadací a jednotlivými projekty
Editace webových stránek
Komunikace v rámci sociálních sítí
Aktivní vyhledávání nových komunikačních kanálů

Požadujeme:
Zájem o spolupráci na plný úvazek min. do října 2013 s možností prodloužení spolupráce na základě dohody
Dobrou orientaci v PR a zkušenost s prací v PR, médiích či reklamě
Zkušenost s psaním textů a s novými médii
Perfektní znalost češtiny a velmi dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
Výbornou znalost práce s PC
Schopnost pracovat v týmu i samostatně
Časovou flexibilitu
Vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
Kreativitu, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
Zkušenost s koordinační činností výhodou

Nabízíme:
Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a inovací
Příjemné pracovní prostředí a zázemí renomované neziskové organizace na Praze 1
Možnost účastnit se projektů nadace
Nástup ihned

Pokud vás tato výzva zaujala, zašlete do 19. dubna 2013 vaše CV a motivační dopis v angličtině na adresu: kristyna.syslova(at)forum2000.cz