Pracovník v sociálních službách (Kutná Hora)

Oblastní charita Kutná Hora hledá PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Nástup: 1. listopad 2013, případně dle dohody
Pracovní poměr: na dobu určitou do 31.10.2014
Pracovní úvazek: 1
Místo výkonu práce: Kutnohorsko, sociálně vyloučené lokality
Pracovní doba: 8:00 – 16:30
Vzdělání: – akreditovaný kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách podmínkou!!!

Náplň práce:
– terénní práce v přirozeném prostředí uživatelů služeb, tzn. v prostředí osob sociálně vyloučených, osob bez přístřeší
– poskytování poradenství v oblastech sociálních systémů
– pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí
– zprostředkování navazujících služeb

Požadavky:
– trestní bezúhonnost
– zájem a především schopnost pracovat se sociálně vyloučenými lidmi, s lidmi bez přístřeší
– dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče
– předchozí praxe či zkušenost s prací v nízkoprahové/ terénní službě velkou výhodou
– nutná fyzická zdatnost, vysoká odolnost vůči stresu
-aktivní a vyrovnaná osobnost se sociálním cítěním
– ztotožnění se s posláním organizace
– schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
– výborné organizační a komunikační schopnosti
– časová flexibilita
– řidičský průkaz skupiny B
– aktivní řidič výhodou

Nabízíme:
– zajímavou a činnorodou práci v zajímavém oboru
– získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci
– dobré pracovní zázemí, metodickou podporu týmu – možnost seberealizace, dalšího vzdělávání, supervize
– odpovídající mzdové ohodnocení

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila a splňujete požadovaná kritéria, zašlete strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem (např. proč jste vhodným kandidátem, jaké máte zkušenosti s cílovou skupinou, zkušenosti s prací v sociálních službách) na adresu: personal.charita@kh.cz. Vybraní kandidáti budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům.

e-mail: personal.charita@kh.cz
web: http://kh.charita.cz/