Pracovník v sociálních službách (Olomouc)

InternetPoradna.cz hledá pracovníka v sociálních službách/sociálního pracovníka pro poskytování základního sociálního poradenství prostřednictvím internetu. Pozice je otevřena pouze pro OZP.

Náplň práce:

Poskytování služby Odborné sociální poradenství a základní sociální poradenství prostřednictvím internetového poradenství, a to v souladu se standardy kvality, sociálních služeb a zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., poskytování informačního servisu, vedení dokumentace, aktualizace standardů kvality sociálních služeb.

Požadujeme:
  • kurz pracovníka v sociálních službách nebo VŠ, VOŠ v sociálním oboru dle zákona 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách
  • znalost práce na PC (Word, Excel, internet)
  • znalost wordpress/joomla, google adwords výhodou
  • komunikativnost, zodpovědnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu
  • vstřícný a empatický přístup, orientace v dané problematice, trestní bezúhonnost, praxe v oboru výhodou
  • perfektní znalost českého jazyka

Nabízíme:

  • smysluplnou pracovní pozici na úvazek 0,5 na dobu určitou s možností prodloužení
  • supervizi
  • možnost seberealizace
  • vzdělávání
  • zkušenosti a profesní rozvoj

Vyhrazeno pouze pro OZP! Nástup dle dohody (nejdříve 4. 1. 2016) na zkrácený pracovní úvazek (20 hod./týden), práce na HPP – plat 6.280 Kč měsíčně.

Místo výkonu práce: Wurmova 577/7, Olomouc.

První kontakt pouze e-mailem na adresu uvedenou níže.

e-mail: solcova@internetporadna.cz
web: www.internetporadna.cz