Psycholog/psycholožka Dětského krizového centra, z.ú. (Praha)

DĚTSKÉ KRIZOVÉ CENTRUM, z.ú., od roku 1992 se specializuje na prevenci, diagnostiku, a terapii syndromu týraného, zneužívaného a zanedbávaného dítěte (syndrom CAN). V současné době DKC navyšuje personální kapacity ve svém týmu, a proto hledáme dalšího psychologa/psycholožku pro práci s dětmi i dospělými (s rodinou ohroženého dítěte), úvazek 1,0. Nástup ihned nebo dle dohody.

Odborná práce zahrnuje především krizovou intervenci, diagnostiku, terapeutickou péči o traumatizované děti a psychologické poradenství pro rodiče (popř. pečující osoby o dítě).

Požadujeme
VŠ vzdělání – jedno-oborová psychologie, trestní bezúhonnost, výhodou je absolvovaný/započatý akreditovaný psychoterapeutický výcvik nebo praxe v oboru nebo kurz krizové intervence, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme
práci na celý pracovní úvazek, dovolená 5 týdnů, pravidelné supervize a další odborné vzdělávání, zajímavou a tvořivou práci v profesionálním týmu, podporu odborného a profesního rozvoje, zaměstnání v organizaci s vysokým odborným kreditem, zaměstnanecké benefity (stravenky, účast na vzdělávacích akcích, aj.).

Další informace o pozici:

  • místo pracoviště – Cílkova 796/7, 143 00 Praha 4 – Kamýk
  • délka pracovního poměru – na dobu určitou
  • typ smluvního vztahu – pracovní smlouva
  • požadované jazykydobrá znalost českého jazyka.

Uzávěrka životopisů – průběžně.

Motivační dopis a životopis zasílejte na e-mail: andrtova@ditekrize.cz.

Zasláním životopisu uděluje odesilatel Dětskému krizovému centru, z.ú., souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v životopise ve smyslu obecného právního předpisu ochrany osobních údajů, tzn. zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.