Psychoterapeut / ka – psycholog / psycholožka (Praha)

A DOMA z. s. je nezisková organizace jejíž činnost je postavena na dvou základních pilířích. Jedním je terénní sociální služba osobní asistence, která je určena seniorům, lidem se zdravotním a duševním znevýhodněním od 18 let věku.

Druhým pilířem je Středisko pro pečující, jež se od roku 2015 zaměřuje na podporu neformálně pečujících. Do nového projektu První pomoc pro pečující hledáme odborníky do multidisciplinárního týmu na pozici:

Psychoterapeut/ka – psycholog/psycholožka

Pracovní náplň:

  • Poradenská a edukační činnost.
  • Poskytování psychoterapeutických/psychologických služeb dle konkrétních požadavků a situace klienta.
  • Účast na diseminačních workshopech.

Požadavky:

  • Odborná způsobilost k výkonu povolání psychoterapeuta/psychologa.
  • Schopnost naslouchat a vcítit se do druhých.
  • Znalost práce s PC, Word.
  • Výhodou je zkušenost práce s neformálně pečujícími.

Nabízíme:

  • Práci na DPČ – odměna 580,-Kč/ hodina (vždy je hrazena přímá práce s klientem + čas na přípravu).
  • Flexibilní pracovní doba, dle individuální dohody s klientem, vhodné jako přivýdělek.

Nástup možný od 7/2023.

Přihlášky do výběrového řízení přijímáme do 22. 5. 2023. Zájemce o nabízenou pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV. Případné dotazy Vám Simona Jeřábková na telefonním čísle 725 199 980.