Sociální pracovník (Brno)

Sdružení Práh hledá kandidáty na pozici sociální pracovník v oblasti práce. Služba nabízí podporu lidem s psychotickým nebo afektivním onemocněním. Podpora je zaměřena na získání nebo udržení zaměstnání.

Náplň práce:

– přímá práce s klienty s psychotickým a afektivním onemocněním
– individuální schůzky s klienty
– schůzky v terénu (psychiatrická nemocnice, v domě klienta, v přirozeném prostředí klienta)
– schůzky v terénu tvoří malou část z pracovní doby cca 2:10
– skupinová práce s klienty
– vedení nácvikových skupinových aktivit (job klub, nácviky sociálních dovedností, atp.)

Požadujeme:

– vzdělání odpovídající pozici sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 sb. nebo zájem o doplnění si potřebného vzdělání (kurz pracovníka v sociálních službách)
– samostatnost a flexibilitu
– dobré komunikační, motivační a organizační dovednosti
– trestní bezúhonnost
– praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

– práci na plný úvazek
– zajímavou a smysluplnou práci v zavedené organizaci
– supervizní a metodickou podporu
– interní a externí vzdělávání
– 5 týdnů dovolené

Životopisy + motivační dopis posílejte na email: personalni@prah-brno.cz

Nástup: ihned

Více informací o Sdružení Práh na: www.prah-brno.cz, www.prah-prace.cz
Místo výkonu práce: Sdružení Práh, Tuřanská 12, 620 00 Brno