Sociální pracovník/ce (Krnov)

Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům Salvator Krnov – domov pro osoby se specifickými potřebami na pracovní pozici Sociální pracovník/ce.

Nabízíme:

– plný pracovní úvazek (práce na ranní směny)
– odpovídající platové ohodnocení
– zajímavou a smysluplnou práci
– zázemí stabilní neziskové organizace
– podporu v dalším vzdělávání

Pracovní náplň:

– sociální práce s uživateli služby
– sociální poradenství
– zprostředkování návazných služeb
– účast na tvorbě metodik střediska
– podílení se na zvyšování kvality sociální služby
– vedení dokumentace uživatelů (včetně elektronické databáze)

Požadujeme:

– splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle §109 a §110 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
– praxe v oboru na pozici sociálního pracovníka výhodou
– znalost standardů kvality sociálních služeb
– výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost
– řidičský průkaz sk. B
– znalost práce na PC
– ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava, která je evidována jako účelové zařízení církve a etickým kodexem Charity ČR
– profesně i lidský kvalifikovaný přístup k uživatelům služeb a akceptování jejich bio-psycho-socio-spirituálních potřeb

Místo výkonu práce: Charitní dům Salvator Krnov, M. Švabinského 10, 794 01 Krnov

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kriteria, mohou zaslat v termínu do 24. 4. 2015 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max. 1 A4) na e-mailovou adresu: cho.salvator@charita.cz

Předpokládaný termín nástupu: ihned

Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do dalšího kola výběrového řízení.

Bližší informace:

Bc. Alice Posoldová, vedoucí Charitního domu Salvator Krnov
tel.: 544 614 702
mobil: 731 625 766

e-mail: cho.salvator@charita.cz
web: http://ostrava.charita.cz