Sociální pracovník/ce (Ostrava)

Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní středisko Matky Terezy – pečovatelská služba Ostrava na pracovní pozici sociální pracovník/ce.

Nabízíme:
  • plný pracovní úvazek (práce na ranní směny)
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zajímavou a smysluplnou práci
  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • podporu v dalším vzdělávání
Pracovní náplň:
  • sociální práce s uživateli služby
  • sociální poradenství
  • zprostředkování návazných služeb
  • účast na tvorbě metodik střediska
  • podílení se na zvyšování kvality sociální služby
  • vedení dokumentace uživatelů (včetně elektronické databáze)
Požadujeme:
  • splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle
  • §109 a §110 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • praxe v oboru na pozici sociálního pracovníka výhodou
  • znalost standardů kvality sociálních služeb
  • výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC
  • ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava, která je evidována jako účelové zařízení církve a etickým kodexem Charity ČR
  • profesně i lidský kvalifikovaný přístup k uživatelům služeb a akceptování jejich bio-psycho-socio-spirituálních potřeb
Místo výkonu práce: Charitní středisko Matky Terezy-pečovatelská služba Ostrava, Charvátská 785/7, 700 30 Ostrava-Výškovice

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat v termínu do 10. 2. 2016 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max.1 A4) na e-mailovou adresu: cho.tereza.ostrava@charita.cz

Předpokládaný termín nástupu: 15. 2. 2016

Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do dalšího kola výběrového řízení, které se uskuteční dne 12. 2. 2016.

Bližší informace:

PhDr. Jana Režnarová, vedoucí Charitního střediska Matky Terezy
tel.: 599 508 504, mobil: 737 831 370