Sociální pracovník (Jaroměř)

Diakonie ČCE vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/pracovnice pro středisko Milíčův dům v Jaroměři.

Náplň práce:

Poskytování sociálních služeb (kontaktní práce, poradenství, poskytování informací, sociálně právní pomoc, vyjednávání se školou, rodinou, úřady atd.)

Nabízíme:
  • Zajímavou a tvořivou práci v mladém dynamickém kolektivu
  • Práci pod supervizí a metodickým vedením
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • HPP 1,0 úvazku
  • Nástupní plat 14.000,- Kč až 15.000,- Kč
Požadujeme:
  • VOŠ/VŠ vzdělání – odborná způsobilost dle Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, podmínkou
  • Znalost standardů kvality sociálních služeb
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost práce na PC
  • Uvítáme praxi v sociálních službách
Náležitosti přihlášky:
  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis (rozsahu 0.5 A4)

Přihlášky zasílejte do 10. 06. 2016 na email novotna@milicak.cz. Další informace poskytne Lucie Novotná – 739 244 659.