Terénní sociální pracovník (Jaroměř)

Diakonie ČCE – středisko Milíčův dům hledá pracovníky/pracovnice na pracovní pozici: Terénní sociální pracovník – práce s rodinou a dětmi.

Náplň práce:
Poskytování sociálních služeb (kontaktní práce, poradenství, poskytování informací, sociálně právní pomoc, vyjednávání se školou, rodinou, úřady atd.)
Organizování a realizace volnočasových aktivit.

Nabízíme:
– Zajímavou a tvořivou práci v mladém dynamickém kolektivu
– Práci pod supervizí a metodickým vedením
– Možnost dalšího vzdělávání (100% hradí organizace)
– K dispozici služební počítač a služební telefon
– Pracovní úvazek na 1,0
– Plat: 12 – 14 000 Kč

Požadavky:
– Středoškolské vzdělání v oboru sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče nebo speciální pedagogika nebo vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce, sociální pedagogika a sociálně právní činnost dle zákona č. 108/2006 Sb. (nebo studující ve výše zmíněných oborech).
– Zkušenost práce s rodinou a dětmi vítána
– Praxe v podobném zařízení výhodou
– Časová flexibilita (práce odpoledne)
– Schopnost komunikace a práce s lidmi
– Ochota dále se vzdělávat, profesně růst
– Znalost práce na PC (Windows, MS Office)

Přihlášky spolu s profesním životopisem, motivačním dopisem (rozsah 0,5 – 1 A4) a kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání posílejte na adresu Milíčův dům, Havlíčkova 14, 551 01 Jaroměř nebo emailem novotna@milicak.cz. Přihlášky budou přijímány do 31. 7. 2013.
Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody.

e-mail: novotna@milicak.cz
web: http://www.milicak.cz/