Sociální pracovník (Karlovarsko)

Do svého týmu v regionu Karlovarského kraje hledáme organizace Dobrá rodina kolegyni/kolegu pro doprovázení pěstounských rodin.

Požadujeme:

*splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č.359/1999 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí
*bezúhonnost
*komunikativnost
*empatii
*zájem o problematiku náhradní rodinné péče
*časovou flexibilitu,
*znalost práce na PC,
*ochotu cestovat,
*ŘP a osobní automobil výhodou/není podmínkou

Náplň práce:

*přímá práce s pěstounskými rodinami – zajišťování servisu
*návštěvy a konzultace v rodině
*kontakt s biologickou rodinou dítěte
*zajišťování servisu služeb pro pěstouny
*vedení dokumentace
*jednání s úřady
*účast na seminářích a vzdělávacích aktivitách
*v případě zájmu i možnost lektorování vzdělávacích seminářů

Nabízíme:

*školení a kurzy pro zaměstnance
*práci v příjemném prostředí a kolektivu
*možnost osobního růstu a rozvoje

Nástup: dle dohody
Typ pracovně právnívního vztahu: DPP, PS i na částečný úvazek

Svůj strukturovaný životopis s aktuální portrétovou fotografií zašlete na adresu: info@dobrarodina.cz Do předmětu e-mailu uveďte Karlovarsko.

e-mail: info@dobrarodina.cz
web: http://www.dobrarodina.cz/