Sociální pracovník/pracovnice (Karlovarsko)

Organizace Dobrá rodina o.p.s., hladá vhodné kandidáty/kandidátky na obsazení pozice sociální pracovník pro doprovázení pěstounských rodin pro Karlovarsko.

Požadujeme:
  • Splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č.359/1999 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí
  • Bezúhonnost
  • Komunikativnost
  • Empatii
  • Zájem o problematiku náhradní rodinné péče
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost práce na PC,
  • Ochotu cestovat
  • ŘP a osobní automobil výhodou/není podmínkou
Náplň práce:
  • Přímá práce s pěstounskými rodinami – zajišťování servisu
  • Návštěvy a konzultace v rodině
  • Kontakt s biologickou rodinou dítěte
  • Zajišťování servisu služeb pro pěstouny
  • Vedení dokumentace
  • Jednání s úřady
  • Účast na seminářích a vzdělávacích aktivitách
  • V případě zájmu i možnost lektorování vzdělávacích seminářů
Nabízíme:
  • Školení a kurzy pro zaměstnance
  • Práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • Možnost osobního růstu a rozvoje
Nástup: IHNED

Typ pracovně právního vztahu: částečný úvazek, plný úvazek

Svůj strukturovaný životopis s aktuální portrétovou fotografií zašlete na adresu: adriana.vesela@dobrarodina.cz. Do předmětu e-mailu uveďte – KV.