Sociální pracovník (Libice nad Cidlinou)

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy vypisuje výběrové řízení na pozici sociální praconík/pracovnice pro Evangelický domov pro seniory v Libici nad Cidlinou a Domovy rodinného typu pro osoby s demencí v Opolanech a Pátku u Poděbrad. Nástup: prosinec 2016 /leden 2017

Náplň práce:
  • sociální práce se seniory, lidmi s demencí a jejich rodinami
  • vedení procesu vyjednávání a přijímání klientů do služeb domova pro seniory či domova se zvláštním režimem pro osoby s demencí a jejich doprovázení formou odborné sociální pomoci a využíváním různých sociálních metod během poskytování těchto služeb
  • poskytování základního a odborného sociálního poradenství
  • vedení sociální dokumentace a procesu individuálního plánování a případné další administrativy spojené s poskytováním sociálních služeb klientům
  • spolupráce s vedoucími pracovníky, pracovníky v sociálních službách, aktivizační pracovnicí a zdravotními pracovníky
  • vytváření podmínek pro kvalitní poskytování sociálních služeb (poskytování zpětné vazby kolegům, tvorba metodik apod.)
  • vytváření dobrého jména organizace, její propagace a účast na různých setkáních a akcích Diakonie ČCE, spolupráce s dalšími organizacemi

Požadujeme:

  • ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání sociálního směru, případně v oboru speciální pedagogika (dle zákona o sociálních službách)
  • znalost legislativy související s oborem a poskytovanými sociálními službami
  • znalost technik a metod sociální práce
  • ochotu podílet se na rozvoji střediska a dále se vzdělávat
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • pokročilá znalost PC (Word, Excel, další)
  • respekt k hodnotám zřizovatele a schopnost naplňovat poslání střediska
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • výhodou je zkušenost s cílovou skupinou a znalost programu IS Cygnus

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • po uplynutí zkušební doby pružnou pracovní dobu
  • supervizní a metodickou podporu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • Plat: 17 000 – 18 000 Kč/měsíc
  • Pozice je vhodná pro absolventy

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: pece.stred@diakonie.cz.

e-mail: pece.stred@diakonie.cz