Sociální pracovník (Mlékovice)

Naše sociální pracovnice čeká miminko, a tak vyhlížíme novou kolegyni či kolegu.

Co nabízíme? Skvělý tým, prostředí a atmosféru pracoviště a taky prožitky, při kterých si často říkáte “pro tohle tu práci dělám a stále mě baví” 🙂

Tak kde Tě máme kolegyně či kolego? 🙂

Hledáme pracovníka pro sociální práce v rámci poskytování služby domova Clementas v Mlékovicích u Toušic, okr. Kolín (20min. jízdy autem z Kolína; 30min. jízdy z východní části Prahy).

Náplň práce:

  • zabezpečování sociální agendy zařízení a činnosti související s poskytováním sociální služby domova
  • poskytování základního sociálního poradenství
  • zabezpečování jednání se zájemcem o službu
  • provádění sociálního šetření
  • vedení agendy ohledně příspěvku na péči, důchodů a ostatních příspěvků a sociálních úhrad
  • koordinování jednotlivých úkonů u klientů
  • přijímání žádosti o poskytování sociální služby od klientů apod. činnosti

Nabízíme:

  • velmi dobré platové podmínky, motivační program
  • pracoviště s moderním zázemím v nově otevřeném domově
  • práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • možnost podílet se na zavádění SQSS do praxe
  • podpora vzdělávání, stáže po ČR
  • možnost profesního růstu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • obědy zdarma
  • slevu na volání pro celou rodinu
  • zřízení a vedení účtu zdarma u bankovního ústavu v ČR

Požadujeme:

  • Vyšší odborné, vysokoškolské (v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost) dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
  • znalost sociálně zdravotní problematiky seniorů a občanů se zdravotním a duševním postižením
  • znalost standardů kvality pro poskytování sociálních služeb
  • praxe v oboru
  • práce na PC – uživatelská úroveň, výhodou znalost programu Cygnus2
  • odpovědnost a profesionální přístup k práci
  • komunikační a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B