Sociální pracovník / pracovnice

A DOMA z. s. je jedním z největších poskytovatelů osobní asistence v Praze a úspěšným realizátorem řady evropských projektů na podporu neformálně pečujících. Inovativní přístupy a metody sociální práce se prolínají v celém zaměření organizace. Pro poskytování našich služeb hledáme Sociálního pracovníka/ pracovnici.

Pracovní náplň:

  • Poradenství v oblasti realizace Plánů podpory
  • Podpora budování sítě sociálních, zdravotních či dalších služeb ve prospěch pečujících
  • Zpracovávání krizového plánu
  • Příprava a účast na čtyřech workshopech v průběhu roku
  • Administrativa spojená s vedením klientské dokumentace
  • Podpora pečujících při vyplňování formulářů a jejich podání

Požadavky:

  • VŠ, VOŠ nejlépe v oborech sociální práce, speciální pedagogika.
  • Orientace v sociálních službách, znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Organizační schopnosti a preciznost ve zpracování dokumentace
  • Dobrá znalost práce s PC, Excel a Word

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 1,0 s nástupem dle dohody
  • Mzda 30. 000,- Kč hrubého
  • Služební telefon a PC
  • Pracoviště u metra “C” Pankrác

Přihlášky do výběrového řízení přijímáme do 15. 3. 2022. Zájemce o nabízenou pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV.