Sociální pracovník / pracovnice nebo pracovník / pracovnice v sociálních službách (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici sociální pracovník / pracovnice nebo pracovník/pracovnice v sociálních službách pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Ponorka ve Žďáře nad Sázavou.

Náplň práce:

  • ambulantní a terénní práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 6 do 26 let
    a s tím spojená administrativní činnost

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Nástup: březen 2022

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na plný úvazek (popř. zkrácený úvazek),
  • smysluplnou, zajímavou a kreativní práci,
  • možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
  • práci pod supervizí a odborným vedením,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace,
  • absolventům zaučení a získání praxe.

Požadujeme:

  • vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
  • předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
  • schopnost týmové i samostatné práce,
  • spolehlivost, zodpovědnost,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • možnost práce především v odpoledních hodinách,
  • trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

  • praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží ohroženými rizikovým chováním.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 20. 2. 2022
na e-mail barbora.kotikova@zdar.charita.cz

Bližší informace: Bc. Barbora Kotíková, vedoucí Ponorka – NZDM,
mob.: 777 755 436, e-mail barbora.kotikova@zdar.charita.cz