Sociální pracovník / pracovnice (Praha)

A DOMA z. s. je jedním z největších poskytovatelů osobní asistence v Praze a úspěšným realizátorem řady evropských projektů na podporu neformálně pečujících. Inovativní přístupy a metody sociální práce se prolínají v celém zaměření organizace. Pro projekt zaměřený na neformálně pečující hledáme sociálního pracovníka / pracovnici.

Pracovní náplň:

  • Přímá práce a komunikace s cílovou skupinou
    • vyhodnocování potřeb cílové skupiny
    • sestavování individuálních plánů podpory a nastavování škály pomoci cílové skupině
    • case management
    • průběžné vyhodnocování naplňování cílů a potřeb cílové skupiny
  • Práce ve prospěch cílové skupiny
    • mapování návazných služeb
    • vyhledávání a předávání informací cílové skupině
    • zprostředkování služeb pro cílovou skupinu
    • zpracovávání krizového plánu
  • Spolupráce a komunikace s odborníky multioborového týmu.
  • Administrativní úkony spojené s vedením klientské i projektové dokumentace.

Požadavky:

  • Aktivní přístup k práci, flexibilita, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu.
  • Schopnost učit se novým dovednostem.
  • Aktivní naslouchání, empatie a příjemné vystupování při jednání s cílovou skupinou.
  • Schopnost samostatné práce a jejího plánování, schopnost delegovat.
  • Vzdělání a zkušenosti v oboru sociální práce.
  • Dobrá znalost práce s PC, Excel a Word.

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 1,0 s nástupem dle dohody.
  • Mzda 30.000 Kč – 32.000 Kč hrubého.
  • Služební telefon a PC.
  • Pracoviště u metra “C” Pankrác.

Přihlášky do výběrového řízení přijímáme do 30. 11. 2021. Zájemce o nabízenou pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV na email: administrativa@a-doma.cz