Sociální pracovník / pracovnice do služby krizové pomoci (Brno)

SPONDEA , z.ú. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník / pracovnice (1,0 úvazek).

SPONDEA, z.ú. je zavedená nezisková organizace s více než dvacetipětiletou tradicí působící na území Jihomoravského kraje v oblasti krizových služeb, které poskytuje lidem v krizových situacích. Specializuje se na pomoc dětem, mladým lidem a také lidem ohroženým násilím v blízkých vztazích i celým rodinám zasaženým násilím.

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ, obor sociální práce, sociální nebo speciální pedagogika
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, osobnostní zralost
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič / řidička
  • uživatelská znalost MS Office
  • 3 roky praxe v oblasti sociálních služeb výhodou

Náplň práce:

  • sociální práce a sociálně-právní poradenství rodinám s dětmi a lidem v krizi
  • poskytování krizové intervence a telefonické krizové intervence, poradenství prostřednictvím e- mailu
  • vedení spisové dokumentace
  • koncepční práce na rozvoji kvality sociálních služeb

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • 29 000 Kč za celý úvazek s možností navýšení po zkušební době
  • zajímavou, smysluplnou a odpovědnou práci v perspektivním týmu
  • individuální a týmovou supervizi
  • prostor pro další sebevzdělávání a seberozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 19. 7. 2022 Kristýně Pešákové na pesakova@spondea.cz.

Vybraní uchazeči a uchazečky budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky, a pozváni k osobnímu pohovoru.

Nástup od září 2022, případně dle dohody.