Sociální pracovník / pracovnice nízkoprah. služeb pro lidi bez domova (Praha)

NADĚJE, pobočka Praha vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Sociální pracovník/pracovnice nízkoprahových služeb pro lidi bez domova.

Co budeme potřebovat, abyste měl / měla?

  • VOŠ/VŠ pro výkon činnosti sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách (obor se sociálním zaměřením)
  • Pozitivní přístup k lidem bez domova, orientaci na podporu a integraci
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti, trpělivost a chuť neustále hledat a nabízet adekvátní řešení.
  • Schopnost pracovat samostatně, ale zároveň sdílet své poznatky a zkušenosti s týmem
  • Výhodou předchozí praxe ve službách sociální prevence a zkušenost s prací s osobami bez přístřeší

Co vás čeká?

  • Budete poskytovat podporu klientům – lidem bez domova, kteří žijí v neuspokojivých podmínkách, které nejsou schopni řešit vlastními silami
  • Budete klientům dopomáhat s vyřízením dokladů, sociálních dávek, ubytování.
  • Budete součástí zavedeného týmu u významného poskytovatele sociálních a zdravotních služeb
  • Povedete záznamy o průběhu poskytování sociální služby
  • Budete jednat s příslušnými úřady a dalšími subjekty ve prospěch klientů

Co vám můžeme nabídnout?

  • Práci, která dává smysl, v prostředí zavedené a odpovědné neziskové organizace
  • Pravidelnou supervizi a podporu v dalším vzdělávání
  • Zkušený pracovní tým

Další informace:

  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Nástupní plat 33.900 Kč, zvýšení mzdy po zkušební době a po roce na plnou mzdu 36.900 Kč.
  • Pracovní doba ve všedních dnech (Po-Pá), 8 hodinová pracovní doba
  • Pracovní úvazek 1.0
  • Dovolená 5 týdnů
  • Další benefity: výhodný mobilní tarif pro zaměstnance i celou rodinu, karta MultiSport pro zvýhodněné sportování nebo wellness
  • Informace o zařízení: https://www.nadeje.cz/praha/phndcubulhara
  • Přijímáme pouze písemné nabídky v elektronické podobě obsahující motivační dopis a strukturovaný životopis.

Vybrané uchazeče, kteří budou dle životopisu a motivačního dopisu nejlépe splňovat naše představy, oslovíme a pozveme na osobní pohovor.

NADĚJE, Petra Svobodová
K Brance 11/19e, 155 00 Praha 5, Česká republika
770 183 580, email: Petra.svobodova@nadeje.cz