Sociální pracovník/pracovnice (Ostrava)

Sdružení sociálních asistentů, Smetanovo náměstí 1180/7, Ostrava, hledá do svého týmu sociálního pracovníka / sociální pracovnici na plný úvazek.

Popis pracovní pozice:

Výkon terénní sociální práce se znevýhodněnými rodinami ve smyslu § 65 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách: sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi práce ve městě Ostrava a širším správním obvodu.

Nabízíme:

-pružnou pracovní dobu
-tvůrčí a samostatnou práci
-možnosti profesionálního růstu a vzdělávání
-adaptační program pro nové zaměstnance
-nástupní plat 17 000,-Kč / plný úvazek

Požadujeme:

– vzdělání na VOŠ či VŠ se zaměřením na sociální práci (dle § 110 zákona č. 108/2006)
– trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost,
– schopnost samostatného výkonu sociální práce,
– vyjednávání s institucemi, orientaci v relevantních právních předpisech
(zejm. zákon o sociálních službách a zákon o sociálně-právní ochraně dětí),
– znalost Standardů kvality,
– znalost vývojové psychologie a základů pedagogiky samostatnost,
– zodpovědnost, flexibilitu, odolnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost empatie,
– ochotu dále se vzdělávat a pracovat pod supervizí.
– Vítána: praxe v oboru, zkušenosti z práce s dětmi, prezentační dovednosti

Strukturovaný životopis, případně relevantní reference, prosím zašlete nejpozději do 15.07.2015 e-mailem na adresu: irena.foldynova@seznam.cz

Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti a kandidátky. Oznámení o negativním výsledku výběrového řízení zasíláme pouze na vyžádání mailem. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit, případně neobsadit pracovní místo v případě, že uchazeči nenaplní potřeby a očekávání organizace.

e-mail: irena.foldynova@seznam.cz