Sociální pracovník/pracovnice pro klienty v konfliktu se zákonem (Olomouc)

Sdružení Podané ruce, o.s. vypisuje výběrové řízení na pozici „Sociální pracovník/pracovnice“
pro Program práce s klienty v konfliktu se zákonem.

Požadavky:
VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., §110 pro výkon profese sociálního pracovníka
Trestní bezúhonnost
ŘP skupiny B
Dobrý zdravotní stav
Uživatelská schopnost práce na PC
Praxe: minimálně 2 roky v oblasti drogové problematiky
Orientace v trestní legislativě
Výborné komunikační schopnosti a schopnost spolupráce
Kladný vztah k dané cílové skupině
Schopnost zvládání stresových situací a psychická stabilita
Schopnost týmové spolupráce a zároveň schopnost samostatného zpracování a řešení stanovených úkolů

Náplň práce:
Individuální i skupinová sociální a poradenská práce s klienty, kteří se dostali do konfliktu se zákonem, nachází se ve výkonu trestu nebo byli z výkonu trestu propuštěni.
Příprava skupinových aktivit a besed ve věznicích.

Nabízíme:
Zajímavou práci na plný pracovní úvazek
Plat 16.000 Kč do 18.000 Kč dle praxe a vzdělání
Smlouvu na dobu určitou – do dubna 2014 s možností prodloužení
Možnost seberealizace
Možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání
Zázemí zavedené neziskové organizace
Metodické vedení

Nástup: květen 2013
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 30.4.2013 do 12:00 na e-mail: vezeni.ol@podaneruce.cz

Výběrové řízení je dvoukolové, vybraní uchazeči postoupí k osobnímu jednání, které se bude konat dne 6.5.2013.

Kontakt:
Sdružení Podané ruce, o.s.
Program práce s klienty v konfliktu se zákonem
Sokolská 48
772 00 Olomouc
Kontaktní osoba: Marie Fidlerová
777 916 279