Sociální pracovník sociální rehabilitace (Brno)

Organizace Dotyk II hledá sociálního pracovníka/sociální pracovnici do sociální rehabilitace.

Náplň práce:

Přímá práce v terénu s uživateli sociální rehabilitace pro osoby s chronickým duševním onemocněním schizofrenií a s tím spojené vedení dokumentace.

Úvazek: 1,0
Nástup: dle dohody

Požadujeme:
  • umění vnímat druhého člověka a vcítit se do jeho potřeb, pozitivní přístup k životu a chuť udělat něco pro jiné
  • vysokoškolské vzdělání – speciální pedagogika
  • předchozí speciálně pedagogická praxe podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou – aktivní řidič
  • způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost
  • základní orientaci v problematice duševního onemocnění
  • samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti, aktivní přístup, schopnost pracovat v týmu
  • chuť podporovat a pomáhat lidem kolem sebe

Nabízíme:

  • vnímavé a otevřené prostředí s pracovitým týmem pro duševně nemocné schizofrenií
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • dodatkový týden dovolené
  • práci v malém a dynamickém kolektivu
  • ne-stereotypní práci s lidmi

Zájemce prosíme o strukturovaný životopis a motivační dopis. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Organizace si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

Kontakt:

DOTYK II, o.p.s.
Mgr. Josef Svoboda, ředitel o.p.s.
telefon: 603 865 226