Terénní sociální pracovník (Brno)

Hledáme vhodné kandidáty na obsazení pracovní pozice Terénní sociální pracovník.

Náplň práce: Přímá práce v terénu s uživateli sociální rehabilitace pro osoby s chronickým duševním onemocněním schizofrenií a s tím spojené vedení dokumentace.

Úvazek: 1,0

Nástup: dle dohody

Požadujeme:

  • Umění vnímat druhého člověka a vcítit se do jeho potřeb, pozitivní přístup k životu a chuť udělat něco pro jiné;
  • vysokoškolské vzdělání;
  • kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník, pedagogický pracovník – kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění, případně odborný pracovník v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách);
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou – aktivní řidič;
  • způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost;
  • základní orientaci v problematice duševního onemocnění;
  • orientaci v problematice sociálních služeb;
  • předchozí praxe při poskytování sociálních služeb podmínkou;
  • znalost zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění;
  • samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti, aktivní přístup, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:

  • vnímavé a otevřené prostředí s pracovitým týmem pro duševně nemocné schizofrenií;
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu;
  • dodatkový týden dovolené;
  • práci v malém a dynamickém kolektivu;
  • ne-stereotypní práci s lidmi.

Další informace:

Zájemce prosíme o strukturovaný životopis a motivační dopis. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Organizace si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

Kontakt:

DOTYK II, o.p.s. Mgr. Josef Svoboda, ředitel o.p.s. e-mail: reditel@dotyk2.cz telefon: 603 865 226

e-mail: reditel@dotyk2.cz
web: http://www.dotyk2.cz/