Terapeut/terapeutka (Znojmo)

Společnost Podané ruce o.p.s., Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji – pobočka Znojmo, vypisuje výběrové řízení na místo: Terapeut/terapeutka – úvazek 1,0 (případně dle domluvy).

Náplň práce:

  • individuální poradenství a terapie v oblasti závislostí
  • síťování služeb v místě působení (Znojmo a okolí)
  • propagace a rozvoj služby

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání humanitního zaměření (psychologie, sociální práce, sociální pedagogika apod.),
  • alespoň započatý psychoterapeutický výcvik
  • orientace v adiktologické problematice je výhodou
  • samostatnost a zodpovědnost ve vedení klientů
  • respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce Společnosti Podané ruce, o.p.s.

Výhody:

  • možná flexibilita v plánování pracovní doby
  • možnost supervizí s teamem Terapeutického centra
  • vzdělávání v oboru

Nabízíme:

  • místo výkonu práce ve Znojmě
  • smlouvu na dobu určitou s perspektivou doby neurčité
  • zodpovědnou a samostatnou práci
  • zázemí zavedené neziskové organizace
  • zaškolení
  • odpovídající finanční ohodnocení v rámci 12. platové třídy dle nařízení vlády č. 304/2014
  • týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

Podrobné informace o našem centru získáte na: http://terapiejmk.podaneruce.cz/. Uzávěrka přihlášek: 21. 2. 2019. Plánovaný termín pohovorů: únor/březen 2019. Plánovaný nástup: březen/duben 2019 (nebo dle domluvy).

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: kotrasova@podaneruce.cz. V motivačním dopise nezapomeňte osvětlit, proč Vás naše pracovní nabídka zaujala, jak o práci terapeuta přemýšlíte a z jakého důvodu je pro Vás zajímavé dělat právě pro naši společnost. Pokud Vás do 25. 2. 2019 neoslovíme, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Kontaktní osoba: Bc. Katarína Kotrasová Telefon: +420 778 744 683.

e-mail: kotrasova@podaneruce.cz
web: http://terapiejmk.podaneruce.cz/