Kontaktní pracovník (Znojmo)

Společnost Podané ruce, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici kontaktní, poradenský a terénní pracovník do Kontaktního centra ve Znojmě.

Úvazek: 1,0 (případně možno i zkrácený)
Pracovní poměr: HPP na dobu určitou (1/2 roku s možností prodloužení) anebo DPP
Termín nástupu: ihned

Náplň práce:
  • kontaktní a poradenská práce s uživateli nealkoholových drog v rámci přístupu Harm Reduction a Public Health
  • terénní sociální práce

Požadujeme:

  • věk min. 21 let
  • vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kvalifikace: sociální pracovník anebo pracovník v sociálních službách)
  • způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost
  • ŘP skupiny B
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu
  • organizační a komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat v týmu
  • orientaci v problematice sociálních služeb a závislostí výhodou

Nabízíme:

  • zázemí velké a stabilní organizace
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle kvalifikace a praxe (příplatek za psychosociální zatížení)
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • dodatkový týden dovolené
  • práci v malém, mladém a dynamickém kolektivu

Jak se přihlásit? Výběrové řízení bude tříkolové. V prvním kole zájemci zašlou, a to do 30.6.2017, strukturovaný životopis s fotografií a krátké znění motivačního dopisu (cca 5 – 10 vět) na e-mailovou adresu protivinska@podaneruce.cz. Do druhého kola postoupí uchazeči splňující vypsané požadavky. Pouze tito uchazeči budou e-mailovou formou komunikace pozváni k osobnímu pohovoru. Třetí kolo bude obsahovat jednodenní stáž v zařízení.

Výběrové řízení vyřizuje Mgr. Zuzana Protivínská, vedoucí služby. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat. S osobními údaji uvedenými v životopise bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zasláním životopisu uchazeč dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení a jejich uchováváním v databázi vhodných zájemců o případná volná pracovní místa v SPR po dobu dvou let.

e-mail: protivinska@podaneruce.cz
web: http://znojmo.podaneruce.cz/aktuality/hledame-kolegu-kolegyni-/