Terénní sociální pracovník (Znojmo)

Společnost Podané ruce, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici terénní sociální pracovník do Kontaktního centra ve Znojmě.

Pracoviště: Znojmo
Úvazek: 1,0
Pracovní poměr: HPP na dobu určitou (duben 2016) – zástup za RD!!
Termín nástupu: květen 2015
Platové zařazení: 11/3

Náplň práce:

Realizace terénních programů, kontaktní a poradenské práce s uživateli nealkoholových drog v rámci přístupu Harm Reduction a Public Health včetně administrativní práce a jednání se spolupracujícími subjekty.

Požadujeme:

Věk min. 21 let vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost odpovídající zdravotní stav pro výkon pěší formy terénní práce orientaci v problematice sociálních služeb a závislostí samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, organizační a komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu. Výhodou je praxe v oboru.

Nabízíme:

Zázemí velké a stabilní organizace možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu dodatkový týden dovolené práci v malém, mladém a dynamickém kolektivu ne-stereotypní práci s lidmi.

Další informace:

Výběrové řízení bude tříkolové. V prvním kole zájemci zašlou, a to do 20.4.2015, strukturovaný životopis s fotografií a krátké znění motivačního dopisu (cca 5 – 10 vět) na e-mailovou adresu protivinska@podaneruce.cz. Do druhého kola postoupí uchazeči splňující vypsané požadavky. Pouze tito uchazeči budou e-mailovou formou komunikace pozváni k osobnímu pohovoru. Třetí kolo bude obsahovat jednodenní stáž v zařízení. Výběrové řízení vyřizuje Mgr. Zuzana Protivínská, vedoucí služby. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat.

e-mail: protivinska@podaneruce.cz
web: http://znojmo.podaneruce.cz